1. stupeň ZŠ a MŠ

Kontakty na učitele 1. stupně a MŠ a konzultační hodiny

Mgr. Zdeněk Andrej

zdenek.andrej@mzskrupka.cz

KH: pondělí 14:00 - 15:00

(budova A - sborovna, učebna 205)

Mgr. Michaela Damková

michaela.damkova@mzskrupka.cz

KH: čtvrtek 13:30 - 14:30

(budova B - 4.A, sborovna)

Mgr. Petra Hallerová

petra.hallerova@mzskrupka.cz

KH: pondělí 13:30 - 14:30

(budova C - třída 103, sborovna)

Jitka Hrdličková

jitka.hrdlickova@mzskrupka.cz

KH: úterý 13:30 - 14:30

(budova C - třída 3.C, sborovna)

Mgr. Lenka Jindrová

lenka.jindrova@mzskrupka.cz

KH: pondělí 12:45 - 13:45

(budova A - třída 5.A, sborovna)

Mgr. Lenka Kašpar

lenka.kaspar@mzskrupka.cz

KH: dle dohody

(budova B - uč. 221 - druhé patro)

Mgr. Petr Kollár

Zástupce ředitele pro 1. stupeň

Mgr. Bc. Eva Komínková

eva.kominkova@mzskrupka.cz

KH: úterý 13:30 - 14:30

(budova C - sborovna, třída 4.C)

Mgr. Jitka Krátká

jitka.kratka@mzskrupka.cz

KH: středa 13:30 - 14:30

(budova B - sborovna)

Mgr. Ivana Matoušová

ivana.matousova@mzskrupka.cz

KH: čtvrtek 13:30 - 14:30

(budova B - sborovna, třída 2.4.5.P)

Mgr. Marie Mísařová

marie.misarova@mzskrupka.cz

KH: pondělí 13:30 - 14:30

(budova C - sborovna, třída 1.C)

Dominik Oravec

Mgr. Dita Procházková

dita.prochazkova@mzskrupka.cz

KH: čtvrtek 13:30 - 14:30

(budova B - sborovna, třída 1.A - 1. patro)

PaedDr. Stanislava Sedláčková

stanislava.sedlackova@mzskrupka.cz

KH: pondělí 12:40 - 13:40

(budova C - třída příp. třídy - přízemí)

Bc. Kateřina Slováčková

katerina.slovackova@mzskrupka.cz

KH: úterý 13:30 - 14:30

(budova A - sborovna)

Mgr. Veronika Šorfová

veronika.sorfova@mzskrupka.cz

KH: pondělí 13:30 - 14:30

(budova B - třída 1.A)

Mgr. Aneta Váchová

aneta.vachova@mzskrupka.cz

KH: čtvrtek 13:30 - 14:30

(budova B - třída 2.A, sborovna)

Kontakty na asistenty pedagoga a vychovatelky 1. stupně a učitelky MŠ

Lada Blažková - vychovatelka

Eliška Frýdlová - AP

eliska.frydlova@mzskrupka.cz

KH: pondělí 12.35 - 13.35

(budova B - 4.A, sborovna)

Dana Hnízdilová - AP

dana.hnizdilova@mzskrupka.cz

KH: úterý 12:35 - 13:35

(budova B - třída 3.A, sborovna)

Raisa Huralová - vychovatelka

Kamila Krásová - MŠ

Mgr. Miroslava Krausová - AP

miroslava.krausova@mzskrupka.cz

KH: středa 13:00 - 14:00

(budova C - třída 4.C, sborovna)

Michaela Krejčová - AP

michaela.krejcova@mzskrupka.cz

KH: čtvrtek 12:35 - 13:35

(budova B - třída 2.A, sborovna)

Simona Kunešová

Miluše Mayová - AP

miluse.mayova@mzskrupka.cz

KH: úterý 12:35 - 13:35

(budova C - třída 3.C, sborovna)

Hana Marešová- AP

hana.maresova@mzskrupka.cz

KH: pondělí 12:45 - 13:45

(budova A - třída 5.A, sborovna

Jana Mišková - AP

jana.miskova@mzskrupka.cz

KH: pondělí 13:00 - 14:00

(budova C - třída 2.C, sborovna)

Ludmila Pelechová

Radka Sedláková - AP

radka.sedlakova@mzskrupka.cz

KH: pondělí 12:40 - 13:40

(budova C - přípravná třída, sborovna)

Simona Stankovičová - AP

simona.stankovicova@mzskrupka.cz

KH: čtvrtek 13:30 - 14:30

(budova B - třída 1.B, sborovna)

Simona Stankovičová - AP

simona.stankovicova@mzskrupka.cz

KH: čtvrtek 13:30 - 14:30

(budova B - třída 1.B, sborovna)

Kateřina Suržinová - AP

katerina.surzinova@mzskrupka.cz

KH: pondělí 13:30 - 14:30

(budova A - třída 5.B, sborovna)

Telefonní spojení do školní družiny a mateřské školy

Budova B: 417 861 540 - po 15. hodině ve výjimečných případech 737 341 780

Budova C: 417 863 843

Mateřská škola: 417 861 211, 737 031 199